جنگ‌های هسته‌ای یک پروژه کاملا مستقل است که توسط شاهین جوادی نژاد،‌ رضا حریریان و آرش طاهر تهیه و ساخته شده.

شاهین جوادی نژاد
شاهین یک داستان گوی مستقل است که سعی دارد علاقه خود را در همه مدیوم ها تجربه کند. او پایه‌گذار جشنواره iesff در اسپانیا و موسس پادکست استرینگ‌کست است و یک معتاد تلویزیون و خوره کتاب است. او از طرفداران علم، تغییر و نوآوری می‌باشد و معتقد است که تنها راه پیشرفت، ورود خلاقیت به زندگی همه انسان ها می‌باشد.

رضا حریریان
رضا یک مهندس و فارق‌التحصیل عمران و مهندسی محیط زیست است و همکاری با شرکت ها، سازمان‌ها و رویداد های مختلف به تجربیات او به عنوان یک متفکر افزوده است. رضا تهیه کننده و گوینده پادکست تخصصی و علمی «استرینگ‌کست» است و معتقد است که اصلاح شیوه تفکر یک جامعه می‌تواند به بهبود وضعیت جامعه کمک کند و تنها را این کار استفاده از علم به عنوان یک ابزار و دعوت به علم‌ آموزی است.

آرش طاهر
آرش یک بازی‌ساز است که در تلاش برای ساختن بهترین تجربه‌ها و کشف کردن دنیاهای جدید از تکنولوژی استفاده میکند. او توسعه‌دهنده‌ی زیرساخت‌های فنی مجموعه جنگ‌های اتمی است. وی همچنین سازنده پادکست رادیو دال است. به عقیده‌ی او بهترین راه برای داشتن یک زندگی بهتر، پیدا کردن بازی دلخواه و لذت بردن از آن است.


استرینگ‌کست
استرینگ کست در زمستان ۹۴ توسط شاهین جوادی نژاد و رضا حریریان و با هدف ترویج علم و دانش در فضای مجازی شکل گرفت. این پادکست پر است از داستان‌هایی از گوشه‌های عجیب و غریب علم و هدف اصلی آن ساده سازی پدیده‌های علمی و تشریح موضوعات پیچیده جهان در قالب داستان‌های کوتاه و شنیدنی است.

رادیو دال
در این پادکست آرش به عنوان میزبان با دوستان خود از کشورهای گوناگون و با پس‌زمینه‌های شغلی و تحصیلی متفاوت گفتگو می‌کند. تاکنون بیش از سی قسمت از این پادکست در طول سه سال گذشته منتشر شده و کشورهای متفاوتی در آن پوشش داده شده‌اند. علاوه بر آن تلاش شده در هر بار گفتگو به سراغ افرادی با تجربیات جدید و متفاوت رفت. این پادکست می‌تواند یک تجربه صمیمی و دوستانه باشد.